Marka Vinci | CDO Neler yapar?

web_tasarimi

Web Tasarımı

Web sitesi, artık her sektör için bir gereklilik arz ediyor. Müşterilerinizin sizi, aynı sizin bizi bulduğunuz gibi bulabilmesi için son teknolojileri kurumsal web siteleri tasarlıyoruz.

kurumsal_kimlik

Kurumsal Kimlik

Sizin nasıl bir kimliğiniz varsa firmanızın da diğer firmalardan ayrılması, kurumsallığını belirtmesi için bir kimliğe ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlik tasarımları ile biz bu hizmeti firmanız için sağlıyoruz.

kurumsal_organizasyon

Görsel Tasarım

Görsel tasarım algı ile kavram arasındaki bir köprüdür. Önemsiz ayrıntılar yerine, önemli özelliklere dikkat çeker. Bir markanın görseli ne kadar güçlü ise pazarı doğru orantıda güçlenir.

kurumsal_seo

Kurumsal Seo

Oyunun kurallarını değiştirin, Google’da üst sıralarda yer alın ve siz müşteri aramayın, bırakın müşteri sizi bulsun. Oyuna 1-0 önde başlayın. Sizin için Marka Vinci, markanızı arama motorlarında üst sıraları taşısın.

baski_cozumleri

Baskı Çözümleri

Baskı işleriniz, sizde baskı yaratmasın, Marka Vinci olarak Ofset, Tipo, Serigrafi ve Dijital Baskı gibi konularda baskıyı üzerinizden alacaktır. Kaliteli tasarımlar, canlı renklerle fotograf kalitesinde baskılar elde edebilirsiniz.

kurumsal_organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar

Firmanızın açılış organizasyonu en önemli günüdür. Bu özel günü sizlere unutulmaz kılmak için en ince ayrıntıya kadar organize ediyoruz. Bunun yanı sıra Marka Lansmanları, Düğün Sünnet Organizasyonları, Temel Atma Törenleri gibi sayısız etkinlikte de imzamız bulunuyor.

Outdoor_indoor

Outdoor – Indoor

Markalar açık hava reklamları ile büyür, dolayısı ile outdoor reklamlarının ulaştığı geniş kitleler yadsınamaz büyüklüktedir. Indoor Reklamları ile de marka reklamınız iç mekanlar da en etkili şekilde Marka Vinci tarafından üstlenilir.

sosyal_medya

Sosyal Medya – Interactive

Sosyal Medya Reklamları insanların evlerine hatta ceplerine kadar giren bir reklam mecrasıdır. Büyük kitlelere ulaşmak için sosyal mühendislik alanında uzman ekibimiz ile Firmanızın veya Markanızın Sosyal Medya da yer almasını sağlıyoruz.

360_sanal_tur

360 Derece Sanal Tur

360 Derece Sanal Turda, İç – Dış mekan yada havadan çekim ayrıcalıkları sunan Marka Vinci | CDO son teknoloji kaliteli panaromik fotoğraf makinaları ile sanal ortamda ziyaretçilerinize, mekanlarınızın içinde geziyormuş hissi uyandıracak.

X

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Uygun Fiyat Avantajı

Profesyonel bir web sayfası sahibi olmak artık çok daha kolay. Size ve sektörünüze özel hazırlayacağımız tasarımlar ve uygun fiyat avantajlarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Mobil Uyumlu Siteler

Günümüzde internetten aramaların %60 a yakını mobil cihazlardan, cep telefonlarından ve tabletlerden yapılmaktadır. Web sayfanız mobil uyumlu hazırlanır ve web sayfanızda gezinti oldukça kolaylaşır. Biz buna responsive diyoruz.

Özel Tasarım

İsteğiniz doğrultusunda ürün, hizmet ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak size özel tasarımlar sunmaktayız.

Google ve Diğer Arama Motorlarına Uyumlu

Google ve diğer arama motorlarına uyumlu bir altyapı kullanmaktayız. Siteniz kolay bulunabilir ve müşterileriniz size kolay ulaşabilir.

Dinamik ve Güncellenebilir

Hazırlamış olduğumuz web sayfasının tamamı dinamiktir ve istediğiniz güncelleme ve düzenlemeleri uygulayabilirsiniz.

markavinci-ankara-web-tasarımı-web-sayfası-tasarlat-internet-sitesi-yapan-firmalarhtml5cssjs