Ankara Etiket Çeşitleri

Ankara Etiket Çeşitleri

Ankara etiket baskısı ve etiket çeşitleri hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

 

Alüminyum Etiket

 

ankara-etiketmetal-etiket-aluminyum-etiket-ankara-reklam-ajansı-etiket-baskıÖzellikle elktornik ve beyaz eşlarının özelliklerini belirtmek için kullanılan Alüminyum Etiket modelleri hen iyi bir reklam hemde uzun solukludur. Ürünün üretim tarihi, kullanım bilgileri, kullanım talimatlarının verildiği bu etiketlerde en önemli unsur üretici firmanın isminin yada logosunu yer almasıdır. Paslanmaz yapısı ile uzun yıllar deforme olmadan monte edildiği ürün üzerinde kalarak reklam niteliğini sürdürür. Ürün üzerindeki şık duruşu ve uzun yıllar boyunca kullanılmasından kaynaklı olarak tercih sebebi olan bir üründür. Ürün üzerinde yıllarca deforme olmadan kalabilmesi sayesinde teknik servis ve bakım içinde oldukça önemlidir. İstenilen renk ve ebatlarda yapılabilmektedir ve perçin yada çift taraflı bant yardımı ile montajı yapılarak uzun süre sabit kalması sağlanır.

 

Isıya, neme, soğuk hava şartlarına, darbeye karşı dayanıklı kırılmaz her türlü alanda kullanıma uygundur. Boyası akmayan özelliğe sahip olan Aliminyum etiket ankara etiket çeşitleri arasında en önemlilerden biridir.

 

Paslanmaz Etiket

 

ankara-etiket-paslanmaz etiket-aluminyum etiketGeniş bir kullanım alanına sahip olmasının yanı sıra özellikle makine sanayide ve açık havada bulunan makine ve cihazlarda kullanılan paslanmaz etikette ürünlerin üretim tarihi, seri numaraları, kullanım özellikleri gibi pek çok detayın üzerinde bulunduğu küçük panoların genel adıdır. Paslanmayan metal malzemelerden üretildiği için bu ismi almıştır.  Estetik, dayanıklı ve deforme olmayan yapısı ile ürünlerin üzerinde uzun yıllar kalabilen ve bu sayede ürünün özelliklerini tanımlayan etiketler, çeşitli boy, ebat ve kalınlıklarda baskı yapılabilmektedir. Asit oymalı veya özel karışım çift kompenant fırın boyalar ile baskı yöntemleri ile renklendirilirler

 

Sudan, sıcak, soğuk havadan, her türlü hava artından etkilenmeyen bu etiketler perçin yada çift taraflı bant yardımı ile monte edildiği ürünün üzerinde yıllarca kalabilir.

 

Prinç Etiket-Tabela

 

ankara-etiket-pirinç etiket-plaket-paslanmaz-etiketAlbenisi yüksek olan görsel ve estetik bir etiket türüdür. Geniş bir kullanım sahasına sahip olan, ürünlerin özelliklerinin markalarının üretim numaralarının işlendiği bir etiket olarak kullanıldığı gibi; şirket, vakıf, kurumsal kimlik ve özel isimlerin yazılıp bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı tabela olarak da kullanılmaktadır. Parlak, mat ve satine yüzeyli olan çeşitleri bulunmaktadır ve asit indirme yada serigrafi baskı teknikleri kullanılarak baskı işlemi yapılmaktadır.

 

Çeşitli formlarda yada değişik malzemelerle kombinlenerek asılabilen, daha şık ve dekoratif duruşu olan etikerler, kararmaya, deforme olmaya ve akmaya karşı vernik uygulanarak korunur ve daha şık bir yapıya kavuşmuş olur. İsteğe bağlı olarak değişik boyut ve kalınlıklarda üretilebilmektedir. istenilen renklerde baskı yapılabilmektedir. Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kabartma Etiket

 

ankara-etiket-kabartma-etiket-kurumsal-kimlik-kurumsal-etiketMarkayı ön plana çıkarmak için kullanılan kurumsal bir etiket türüdür. Farklı uygulamalar ve baskılarla daha fonksiyonel hale gelebilmektedir. Aluminyum kabartma kalıpları kullanılarak aluminyum, pirinç ve matal üzerine yazıların ve logoların kabartılarak 3 boyutlu hale getirilmesi ile oluşur. Daha şık ve estetik bir yapısı bulunmaktadır.

 

Genelde elektrik, elektronik, mobilya ve otomotiv sektöründe kullanılan etiketler, ürünün ismini ön plana çıkartarak göz alıcı ve akılda kalıcı bir yapıya kavuşturur. Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Metal Pres Kesim Etiket

 

ankara-etiket-metal-pres-kesim-etiket-uygun-etiket-metal-etiketGenellikle seri üretimi yapılan ürünlerde kullanılan etiket modelidir. Kullanım amacı ürün hakkında kısa bilgiler ve kullanımıyla ilgili küçük detaylar vermek olan etiketler; dayanıklı, deforme olmayan, uzun ömürlü, paslanmayan ve estetik yapısı ile iyi bir reklam malzemesi de oluşturmaktadır.
Alüminyum, çelik, pirinç, krom gibi malzemelerin metal kalıplarla kesilip, şekillendirilerek oluşturulan etiket modelidir.

 

Sticker Çıkartma Etiket

 

ankara-etiket-sticker-çıkartma-etiket-özel-kesim-etiket-selefonlu-etiket-selefonsuzOldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Sticker Çıkartma Etiketleri; reklam, tanıtım, uyarı, ikaz ve yönlendirme amaçları ile kullanılır. Çeşitli malzemelerden uygulaması yapılmaktadır kullanılacağı alnın özelliklerine göre tercih edilirler. Selefonlu sticker, selefonsuz sticker ve düz kesim sticker ofset baskı seçenekleri ile üretilen ve her mekan için kullanıma uygun etiketlerdir. Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Çıkartma Etiket

 

ankara-etiket-aluminyum-sticker-çıkartma-etiketÖzellikleri sayesinde açık alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir, olumsuz hava koşullarında akma, solma yapmaz, korozyona uğramaz. Pazar ortamı olan ürünlerin, reklamı yüzü ve kimlik kartı olarak da rahatlıkla kullanılır. Çift taraflı yapıştırma teknikleri ile kolaylıkla montajı sağlanan Alüminyum Çıkartma Etiket Çeşitleri, doğru yönlendirmeleri sağlar ve pek çok ortamda hayatımızı kolaylaştırmada yardımcı olur.

 

Asit Oyma Etiket

ankara-etiket-asit-oyma-etiket-sticker-asit-indirmeAlüminyum, krom, pirinç, altın, gümüş, cam başta olmak üzere aklınıza gelen her türlü sert cisim ve maddelerin üzerine rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Ürünü oymaya yada kabartmaya dayalı bir teknik içerir. Oyulan kısımları boyanarak isim, logo yada simgelerin ön plana çıkarılabileceği gibi, yukarı doğru kabartılarak tekrar boyama yapılabilir.

 

Sanatsal değeri olan el işçiliğine dayalı üretilen asit oyma etiketler ürün üzerinde ağırlığı hissedilen ve ürüne verilen önemi de göz önüne seren bir etiket modelidir. Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pvc Leksan Etiket

ankara-etiket-panel-etiketi-leksan-etiket-düğme-etiketTam otomasyona geçen elektrik ve elektronik eşyaların kullanım panelleri için imal edilen pvc etiket, kapladığı panel paneli su, ısı, aşırı darbelere karşı koruyarak uzun kullanım ömrüne kavuşturur, 180 dereceye kadar ısı dayanıklı özelliği olan leksan etiketler, istenilen renk ve tasarımlarda üretime imkan tanımaktadır.

 

Her türlü metal, ahşap, cam kağıt malzeme üzerine rahatlıkla uygulanır uzun yıllar kullanım özelliğine sahiptir.

 

Rezistans Etiketleri

 

ankara-etiket-rezistans-etiket-sıcağa-dayanıklı-etiketYüksek derece ısıya maruz kalan yüzeyler için tasarlanmıştır. 800 dereceye kadar ısınan ortamlarda kullanılır ve yanmaz. Rezistanslar üzerinde marka ve modeli belirten, uyarı amaçlı etiketlerinde puntalama tekniği ile monte edildiği etiket türüdür. Ankara etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Marka Vinci | Creative Design Office