3D Modelleme Ankara

3D Modelleme Ankara

3D Modelleme Ankara

3D Modelleme Ankara da birçok sektördeki firmanın ürünlerini üretim aşamasına gelmeden 3 boyutlu olarak modellenmesine olanak sağlar. Yeni teknolojiyle 3d olarak modellenmiş birçok ürünün 3d printerlar sayesinde çıkısının alınması bile mümkündür. En son gelişen teknolojiyle sağlık sektöründe bile kullanılan 3d printerlar sayesinde Çin’de yaşan 13 yaşındaki bir çocuğa kafatası nakli yapılmıştır.

 

3D modelleme Ankara sadece mimari alanda kullanılabilir gibi görünse de aslında sağlık sektöründen endüstriyel alana kadar birçok alanda kullanılabilmektedir. Günümüz de bir çok şirketin satış sırasında olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kurumsal inşaat firmalarından basit binalar yapan müteahhitlere kadar artık herkes satışını yaptığı binalar için satış ofisleri ve bu satış ofislerin de katalog bulundurmaya başlamıştır. Çünkü insanlar emek verip biriktirdiği yatırımların son hallerini görmedikleri takdir de yatırım yapmak istememektedirler.

 

3D modelleme Ankara bir çok program bir çok bilgisayar ve zamanla kazanılmış tecrübeyle yapılabilen bir iştir. Bu işi yapanların mutlaka iş yaptıkları sektör de bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Örneğin sağlık sektöründen olmayan biri insanlara ait biçimleri sağlıklı modelleyememektedir. Aynı şey mimari görselleştirme için de geçerlidir. Projelendirme eğitimi almayan biri mimari projeyi okuyamamakta ve bu konuda sağlıklı sonuçlar elde edememektedir. O yüzden mimari modelleme yapan ekibimiz de mutlaka mimar ve teknik ressam barındırmaktayız.  Firma halinde olmayıp piyasaya bu konuda hizmet verenlerin çoğu ekip olarak değil de bu işi şahıs olarak yapıp ve bu işin eğitimini almadıkları için bir çok eksiklikler ve memnuniyetsizlikler ortaya çıkmaktadır. Fatura kesip sözleşme yapamadıkları için veya yapsalar bile sözleşme geçerlilik derecesinde olmadıkları için ödeme ve taahhütler konusunda da sorun yaşamaktadırlar. Firmamız tüm bu mağduriyetlerin önüne geçip profesyonel anlamda 3d modelleme Ankara yapmak isteyen firmaların tercih sebebi olmuştur. Sizde kesinlikle profesyonel hizmet almak istiyorsanız bu işi firmalar yoluyla çözmeniz daha sağlıklı olacaktır.

 

Aynı zamanda günümüz hizmet sektörüne bakılan bakış açısı mantığıyla mağdur durumdadır. Çünkü insanlar 3d modelleme Ankara karşılığında elle tutulan bir mal almadıkları için ödeme yapmak istememektedirler. Ama dünyamız da bir çok hizmet sektörünün gelişmesiyle 3d modelleme Ankara sektörü de gelişmektedir ve insanların ihtiyacına cevap vermektedir.


3D sektörü günümüz çizgi filmlerinin ve ya animasyon filmlerin de daha sağlıklı ve gerçekçi şartlar da hizmet vermesine de olanak sağlamıştır. Gelişen teknolojiyle karakalem çizilerek hareket ettirilen karakterlerin ve mekanların çoğu artık 3d modellenip insanlara daha profesyonel çizgi film veya animasyon filmler hazırlanabilmektedir. Ayrıca günümüz de Avatar, Game of Thrones tarzındaki filmlerin daha düşük bütçelerle oluşturabilmelerine olanak sağlamaktadır. 3d modelleme dünyasını keşfetmeniz ve bu konu hakkında firmanızla ilgili neler yapabileceğinize karar vermeniz için bize başvurduğunuz takdir de biz size firmamız adına yönlendirmelerimizi yapıp konuyla ilgili en kısa sürede cevap vermekten gurur duyacağız. 3d modelleme Ankara hakkında önyargılarınızı kırıp sizin de teknolojiyi takip eden bir firma haline getireceğimize inanıyoruz.

 

3D  bir hizmet sektörü olduğu için değeri bakımından fiyatlandırma bir çok firmaya oranla farklılıklar göstermektedir. İnsanların zamanı ne kadar değerliyse hizmet sektörü için fiyatları da o kadar değerlidir politikasının aksine insanlara ne kadar hizmet verirsek bu işinde değerini o kadar arttırırız politikasında ilerlemekteyiz. Bu konudaki politikamız hem kendi hem de müşterilerimizin mağduriyetini engellemektedir.

 

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Marka Vinci | Creative Design Office