BİZ +

KİMİZ?

Yıllar yıllar önce matbaa ve dijital baskı makineleri arasında başlayan serüvenimizde, ben olsam bu şekilde tasarlardım, bu tasarım hiç olmamış, yok artık buda ne diye geçiyordu zaman. Kendi fikirlerimizin içimize sığmadığı bir dönemde kendi markamızı oluşturma fikrinin aklımızdan çıkamadığı bir dönemin eseridir markavinci.

2013 yılının bir yaz akşamında başladık çalışmaya. Amacımız kartvizit, broşür yapalım günümüzü geçirelim değildi. Markaların kurumsal kimliklerinin, her gün büyüyen ve gelişen bu dijital dünyada yer almalarını sağlamak ve markların bu gelişime ayak uydurarak büyümelerine destek olmak amacıyla oturduk bilgisayar başına. Bu kadarı yeterli değildi tabi ki. Gelişen teknolojiye uyum sağlamak gerekiyordu. İnsanların sosyal mecralarda geçirdiği zamanı göz önünde bulundurarak sosyal medya yönetimi ve danışmanlığını da hizmetlerimize ekledik. Yaptığımız çalışmalarla binlerce kişinin dikkatini çektik like’ını aldık.

Markaların ihtiyaçlarının tamamını farklı farklı yerlerden çözmesi gerekiyordu. Tam hizmet reklam ajansına dönüşerek oluşan zaman kaybını engelledik, çözüm ürettik. Oluşturduğumuz iş ortaklıklarımızla eksikliklerimizi kapattık ve çözüm üretmeyi hedefimiz haline getirdik.

Bu güne kadar bizi tercih eden yüzlerce firmaya kurumsal kimlikler tasarladık, logolar çizdik, web siteleri tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik, tanıtım filmleri çektik, reklamlarını planlayarak düşük bütçelerle hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayarak bulunabilirliklerini artırdık. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değerlerine değer kattık.

Yıllar yıllar geçti matbaa ve dijital baskı makineleri arasında başlayan hikayemizde çok şey değişti. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, yaşadığımız başarı ve gurur duygusu.

Yıllar yıllar sonrada, bu adam yürümeye devam ettikçe bizde hedefimize yürümeye devam edeceğiz.