Kurumsal firmalar her zaman sadelikden yanadır bizim işimiz de sade, vakit kaybettirmeyen, kurumsal bir seo hizmeti vermek. Özellikle Kurumsal Seo marka değeri için çok önemlidir. Kurumsal firmalar zaten kendini kanıtlamış, rüştünü ispat etmiş, vakitleri değerli firmalardır. Süslü boş vaatlere gerekte yoktur dolayısıyla. Amacımız marka değerini yükseltip Google Arama Motorunun sizi üst sıralara yerleştirmesini ve ordan aşağıya indirmemesini sağlamak.

Kurumsal Seo – Marka Vinci |CDO Farkıyla

Öncelikle Kurumsal Seo Nedir?

SEO, mevcut sitenizin matematiksel bir sistemle yapılandırılmış arama motorları algoritmalarının bellirli talimatlarına göre ayarlanıp, arama sonuçlarında üst sıralara çıkarma işlemidir. Google gibi dev bir arama motorunun algoritmalarını çözümlemek mümkün olmadığı için. Bizim işimiz basitçe anlatmak gerekirse Google’ın bize sunduğu kısmi açıklardan faydalanarak sitenizi sonuçlarda yukarı çıkartmaktır. Kurumsal Seo bu konuda fazlasıyla önemlidir. Gelişen internet sektörü Kurumsal firmaların bu kanaldan pay almasını gerektirmiş, bunun bilincinde olan firmalar pazara girmekte geç kalmamışlardır. Hiç bir zamanda geç olmayacaktır. Bizim işimiz de sizin bu pazardan geri kalmamanızı payınıza düşen pastanın başka firmalarca yenmesinin önüne geçmek.

MarkaVinci ile çalışmak, istediğinizi elde etme ve rahat bir çalışma ortamı garantisi taşır.

Sosyal-Medya-Ajansı-Ankara-Seo-Seo-ankara-Seo-danışmanı-seocu-Seo-Yapan-firmalar-2

Kurumsal SEO’da Yapılan Önemli Hatalardan Bazıları?

Arama motoru optimizasyonu konusunda sürekli olarak yeni algoritmalar geliştiren arama motorlarının sevdiği ve sevmediği teknikler vardır. Seo tekniklerini web sitenizde kullanırken, kritik seo hatalarından uzak organik bir seo hizmeti vermemiz gerekmekte. Bu yazıda tecrübelerimizin verdiği yetkiye dayanarak kısaca yapılan hatalardan bahsedeceğiz,
 • Özgün olmayan içerikler, internet piyasası kopyala yapıştır metinlerle dolup taşmış durumdayken google bizden bilgi veren özgün içerikler istiyor. Metin editörlerimiz firmanıza ve yaptığı işe derinlemesine bir çalışma yaparak. İşinizi en iyi anlatacak, kullanıcılara bilgi verecek ve de en önemlisi özgün bir içerikle metinlerinizi oluşturmakta.

Garanti

Projeniz bittiği vakit yada bitmeden kaybolan firmalarla bizi karıştırmayın, yapacağımız sözleşmeler ile sizi güvence altında tutacağımızın teminatı veriyoruz ayrıca müşteri her zaman bulunur biz uzun yıllar beraber çalışacağımız kaliteli insanlar arıyoruz sizde bizimle aynı fikirde iseniz.

Marka Vinci

Creative Design Office

İletişim

Buradan Devam Edelim

 • Değersiz Backlink – Google sitenizin backlinklerini incelerken page rankı düşük sitelerden alınmış backlinkleri önemsemediği gibi fazlalığı durumunda da kötü itibar ile sonuçlandırıyor. Biz bu konuda çok hassa davranıyoruz. Page rankı yüksek sitelerden gelen organik bağlantılar Kurumsal Seo konusunda çok fayda sağlıyor.
 • Spam Taglar – 5,6 sene öncesine kadar google bu taglara her ne kadar itibar göstermiş olsa da bu hastalıktan kurtulamayan siteler google sonuçlarından çıkmaya mahkum bırakıldı. Odaklanılan arama sonucu ne ise onunla ilgili yüzlerce tag oluşturan otomatik yazılımlarla yapılan seo işlemleri sitenize zarardan başka bir şey getirmez. Bizim önceliğimiz tamamen özgün, bilgi veren içerik.

Neden Markavinci?

Bizi Tercih Etmeniz İçin Gereken 5 Neden…
 • Sektördeki tecrübemiz ve işimizi aşkla yapmamız
 • Kurumsal Seo konusunda Google’un çalışma prensibine olan hakimiyetimiz
 • Son teknolojileri ve algoritmaları takip ve uygulama
 • Profesyonel içerik editörleri ve Profesyonel proje yönetimi ile süreç takibi
 • İhtiyaç analizi ile ihtiyaçlarınıza göre en uygun maliyetler

(Dahası saymakla bitmez bir kahve eşliğinde tanışmak için Ankara Web Tasarımı ofisimize bekleriz.)

ÜcretsizHizmetlerimiz…
 • Ücretsiz Site Analizi
 • Ücretsiz Anahtar Kelime Analizi
 • Ücretsiz Google Analytics Raporlama
 • Ücretsiz Yeni Teknolojilerden Haberdar Etmek
 • Ücretsiz Çay Kahve ikramı 🙂

Kurumsal Seo Kapsamında Neler Var?

Öncelikle amacımız arama motoru sonuçlarında sitenizi üst sıralara çıkartmak, marka kimliğinizin müşterilerinizin aklına yerleştirilmesini ve marka değerinizin yükseltilmesini sağlamak. Bunlar sağlamak için bu Kurumsal Seo şunları içermekte:
• Seo sadece içerik ve backlink’ten ibaret değildir. Sitenizin görselinin de ziyaretçilerin sıkılmadan incelemek isteyecekleri şık bir tasarıma sahip olması gerekir. Bu konuda Marka Vinci | Kreatif Tasarım Ofisi olarak ismimizden anlaşılacağı üzere kreatif tasarımlar uygulayacağız.
• Özgün içerikten sayısız kere bahsetmişken hizmetlerimizin arasında olmaması enteresan olurdu. Seo konusuna hakim metin editörlerimiz. Siteniz için bilgi veren en özgün içerikleri hazırlayacaktır.
• Daha önce bahsettiğimiz kaliteli page rankı yüksek sitelerden pagerank almak, almak derken hem ücretsiz olarak oluşturacağımız backlinkleri oluşturmak hemde, ücretli bir şekilde backlink temini de hizmetlerimiz arasında.
• Siz yaptığınız işe hakimsiniz bunu biliyoruz ancak müşterilerinizin internette işinizle alakalı neleri, hangi anahtar kelimelerle aradığını ve ayda kaç kullanıcının işinizle alakalı arama yaptığını detaylı analizler ile sizlere sunuyoruz.

Ankara Kurumsal Seo Danışmanlığı…

Marka Vinci | Creative Desing Office ve ekibi olarak ismimizin hakkını vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Beklentiniz yaratıcı, özgün, şık tasarımlar ise doğru adrestesiniz.
Yeni projelerde görüşmek dileği ile Marka Vinci | CDO
Projeniz bittiği vakit yada bitmeden kaybolan firmalarla bizi karıştırmayın, yapacağımız sözleşmeler ile sizi güvence altına alacağımızın teminatı veriyoruz ayrıca müşteri her zaman bulunur biz uzun yıllar beraber çalışacağımız kaliteli insanlar arıyoruz sizde bizimle aynı fikirde iseniz.

Kurumsal Seo Fiyatları Hangi Aralıktadır ?

Kurumsal Seo konusunda fiyatlandırmalarımız tamamı ile proje odaklıdır. Sitenizin mevcut google değeri, odaklanılan kelimelerin rakip oranı vb. durumlar göz önünde bulundurularak değişken bir fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Detaylı analizler yapılıp size hangi sonuçlarda üst sıralarda çıkacağınızın listesi ile fiyat teklifimiz sunulur. Kurumsal Seo için bir firmayla anlaşmadan önce bizimle irtibata geçmenizde fayda var zira bu konuda, vaad edilenle elde edilen arasında büyük farklılıklar çıkabilmekte.

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Marka Vinci | Creative Design Office