Neden Web Siteniz Olmalı ?

Neden Web Siteniz Olmalı ?

Neden Web Siteniz Olmalı ?

Firmanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu web site sahibi olmaktır.

Firmanız hakkında yararlı bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik firmanızın ticari hayatı boyunca yeni bilgiler, ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncellenebilir bir web sitesine sahip olmak en doğru tercih olacaktır.

Web Sitesinin Ticari Katkısı

 

Bir web sitesine sahip olmak, katalog veya broşür gibi basılı materyaller kullanarak tanıtım yapmaktan daha az maliyetlidir. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürünler için yeniden baskı yaptırmanız gerekmez. Özellikle kolay bir yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

 

 

Ayrıca firmanıza ait bir mail adresi kullanmış olacaksınız ve kurumsal yazışmalarda size büyük bir artı sağlayacaktır. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde popüler olan  Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, firmanızın kendine ait mail adresinin verdiği ciddiyeti sağlamayacaktır. Örneğin: info@siteismi.com

 

Tüm bunların yanı sıra kurumsal bir imaj yaratabilmek için en büyük yardımcıdır web sitesi. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız web sitesine sahip olmalısınız.

 

Peki Web Siteniz Size Ne Kadar Fayda Sağlıyor ?

 

Buraya kadar okuduysanız ve “bizim bir web sitemiz zaten var” diyorsanız şu soruları kendinize sormanızda fayda var.

Web sitemizi istediğimiz an kendimiz yeni bilgiler ekleyebiliyor muyuz ? ( Bir güncelleme ihtiyacımız olduğunda sitenizi yapan firmayla iletişim zaman alabilir ve maliyetli olabilir )

Web sitemiz arama sonuçlarında ne kadar başarılı ? Ürün ve hizmetlerimiz arandığında bizim sitemiz bulunabiliyor mu ? ( Arandığında bulunamayan bir web sitesi en önemli amacını yerine getirememiş demektir. )

 

Neden web siteniz olmalı ? sorusunun bir başka cevabı da, anonim ve limited şirketleri için, yeni düzenlemeye göre bir web sitesi yaptırmanın zorunlu olmasıdır. Ama zorunluluktan daha önemli olan şey şudur;

 

Neden nerelere ulaşabileceği belli olmayan limitsiz bir reklam materyalinden faydalanmıyoruz ?…

 

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Marka Vinci | Creative Design Office