Sizce neden kurumsal firmaların geneli bir sosyal medya ajansı ile çalışıyor, Sosyal medya sayfalarına bu kadar önem gösterip ön planda tutuyor, devamlı kampanyalar yapıyor? Hiç düşündünüz mü? Tabii ki düşündünüz, o yüzden buradasınız. Şimdi elle tutulur gerekçelerle sosyal medyanın marka bilinirliğindeki önemini anlatalım.

Sosyal Medya Ajansı’na neden ihtiyacınız var? – Marka Vinci | CDO

Marka bilinirliğini sağlama konusunda bir sosyal medya ajansı tercih etmek kullanıcılara ve tüketicilere sürekli mesaj vermek isteyen markalar için bir gereklilik haline gelmiş durumda. Verilen mesajların geri dönüşleri de düşünüldüğünde mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmekte.

MarkaVinci ile çalışmak istediğinizi elde etme ve rahat bir çalışma ortamı garantisi taşır.

Sosyal-Medya-Ajansı-Ankara-Seo-Seo-ankara-Seo-danışmanı-seocu-Seo-Yapan-firmalar-2

Sosyal Medya Ajansı – Neden Sosyal Medya Yönetimi?

  • Hedef Kitlenizi Özelliştermek Bizim Elimizde (Yaş, Cinsiyet, Medeni Durum, İlgi Alanı…) : Herkeze açık reklamlardan ziyade, hedef kitlenizi kategorilere ayırabiliriz. Örneğin bir Düğün Organizasyonu firması için, son 2 yıldır nişanlı olan ve firmanın bulunduğu ilde bulunan kullanıcıları hedefleyebilir. Bir inşaat firması için 45 yaş üzerinde, gayrimenkul sitelerini takip eden, hedef ilçelerden bağlantı sağlayan ve internetten alışveriş yapan bir kitleyi kategorize ederek sadece ilgili kitleye ulaşabiliriz.
  • Sosyal Medya Hesaplarınızın Takipçi ve Beğeni Sayısını Artırabiliriz: Eğer bir kullanıcı facebook, twitter vb. sosyal medya sayfalarınızı beğenmiş – takip etmiş ise, yayınlayacağımız tüm paylaşımları görecektir. Üstelik size hiç bir masrafı olmaksızın. 1 milyon beğeneni olan bir sayfa demek 1 milyon kişiye ücretsiz mail atmak yada 1 milyon izleyicisi olan bir programa reklam vermek ile aynıdır. Klasik reklam alanlarında ne kadar uçuk maliyetler çıkacağını siz düşünün.

Garanti

Projeniz bittiği vakit yada bitmeden kaybolan firmalarla bizi karıştırmayın, yapacağımız sözleşmeler ile sizi güvence altında tutacağımızın teminatı veriyoruz ayrıca müşteri her zaman bulunur biz uzun yıllar beraber çalışacağımız kaliteli insanlar arıyoruz sizde bizimle aynı fikirde iseniz.

Marka Vinci

Creative Design Office

İletişim

Buradan Devam Edelim

Ankara Reklam Ajansı – Marka Vinci | CDO olarak sizlere görsel tasarım konusunda sunduğumuz hizmetlerin küçük bir kısmı:
  • Günceli takip etmek ve müşterilerle iletişimizi canlı tutarız: Özel günler, gündem konuları sosyal medyada çok hızlı paylaşılır. Dünyadan bihaber bir marka olmaktansa tüketicisiyle iç içe ,samimi bir marka olmak için sosyal medyanın gücünü kullanırız. Sosyal medyada aktif olmak demek müşteri ilişkileri yönetimi demektir . Telefonu kaldırıp önerilerini size bildirmekten çekinen bir çok tüketici sosyal medya sayfalarından sizinle iletişime geçer. Kısa sürede geri dönüşler ile markanızı canlı tutarız.
  • Hem yeni müşteri kazanımı hem yeniden pazarlama: Farklı yöntemler kullanarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlarız. Hem de dönüşleri ölçerek. Mevcut müşterilerle iletişiminizi sağlayarak ürün ve hizmetlerinizi hazırda bilen bir müşteri kitlesine daha sık satış yapabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi yeniden pazarlamış olursunuz.
Bizler Marka Vinci | CDO ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen istekleri hiç bir zaman geri çevirmez ve projenizin en iyi haline getirilmesini sağlarız.

Neden Markavinci?

Sosyal Medya Ajansı Markanın Sesi olabilir mi?

Marka Vinci | CDO – Sosyal Medya Ajansı sizinle etkileşimli iyi bir planlama sağlayarak(Doğru operasyonel planlama, yetki yönetimi, kural setlerinin tanımlanması, neyin, kim tarafından ne zaman ve nasıl iletileceğine karar verilmesi gibi) Sosyal Medya Danışmanlık hizmetlerinde Markanızın sesi olabilir. Ancak planlama şart diyebiliriz aksi takdirde bu işi değil ajansta, kurum içinde farklı departmanlar arasında bile yönetmek imkansız bir hal alır. Eğer doğru planlanmış bir süreç varsa bu sürecin takibini en iyi şekilde yapmak bizim işimiz.

ÜcretsizHizmetlerimiz…
  • Ücretsiz Slogan Üretimi
  • Ücretsiz Marka Kimliği Danışmanlığı
  • Ücretsiz Yeni Teknolojilerden Haberdar Etmek
  • Ücretsiz Mock Up Görselleri Temini
  • Ücretsiz Çay Kahve ikramı 🙂

Sosyal Medya Ajansı olarak sayfaları nasıl yönetiyoruz…

• Marka hedefinizin belirlenip, uygun mesajların üretimi:
Markanızı rakiplerinden ayıran özelliklerinin belirlenmesi. Orta ve uzun ölçekte pazarlama stratejilerinin belirlenmesi.• Sosyal platform seçimi:
Bu süreçte hangi sosyal medya platformlarını (Facebook, Twitter, Google+, Foursquare, Linkedin, Instagram…) kullanacağımızı planlarız.

• Aylık süreç planlaması: Özel günler ve şirket planlarınızı göz önünde bulundurarak aylık bir plan çıkartırız. Örneğin, Şubat ayında yapılacak tüm paylaşımlar Ocak ayı içinde belirlenir. Aylık gündeme ve güncel gelişmelere göre değişiklikler yapılabilir.

• İletişim Araçlarının belirlenmesi:
Paylaşımlara gelen dönüşleri, yanıtlama ve yetkililere aktarma şeklinin belirlenmesi.

• Paylaşım ve Takip:
Tüm paylaşımlar özel araçlarımızla dışında da olsa yapılır. Etkileşimleri takip eder ve yanıtlarız.

• Raporlama: Aylık periyotlarda düzenli olarak detaylı raporları size sunarız. Bu raporlar tarafımızca da değerlendirilip gelecek ayların planlarında yol gösterici nitelik taşır.

Sosyal Medya Ajansı & Kreatif Tasarım Ofisi…

Marka Vinci | Creative Desing Office ve ekibi olarak ismimizin hakkını vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Beklentiniz yaratıcı, özgün, şık tasarımlar ise doğru adrestesiniz.Yeni projelerde görüşmek dileği ile Marka Vinci | CDO

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Marka Vinci | Creative Design Office